W jakiej wysokości podjąć zobowiązanie

Zbliża się okres świąteczny, a z nim pytania, czy pożyczka 5 tysięcy do dobra decyzja? Kiedy nasze portfele szczególnie narażone są na spore wydatki. Wykosztujemy się nie tylko na prezenty – samo przygotowanie rodzinnej uroczystości pochłonie niemałe fundusze, a wielu z nas wybiera się także w podróż do dalszej rodziny. Żaden Polak w gości nie pojedzie „z pustymi rękami”, zawsze więc trzeba mieć na podorędziu drobne kwoty, którymi możemy obdarować siostrzeńców bądź wnuczęta. Tylko skąd wziąć gotówkę na te dodatkowe wydatki?

Opinię publiczną niepokoi fakt, że Polacy nie mają nawyku gromadzenia oszczędności. Choć media biją na alarm, to niestety w naszych warunkach ciężko odłożyć jakąkolwiek kwotę – większość Polaków żyje bowiem „od wypłaty do wypłaty” i na koniec miesiąca boryka się z problemem braku gotówki. Często w takich wypadkach posługujemy się szybkimi pożyczkami online – ich popularność wynika przede wszystkim z łatwiejszego i szybszego dostępu niż do zobowiązania w banku. Pożyczkę online możemy zaciągnąć bez wychodzenia z domu, wypełniając jedynie prosty wniosek na stronie internetowej, a decyzję otrzymujemy już po kilkunastu minutach.

Pożyczka 5 tysięcy na dwa lata

Niestety niewielu pożyczkodawców oferuje swoim klientom możliwość podjęcia pożyczki ratalnej. HomeKredyt postanowił wyjść naprzeciw potrzebom tych osób, które poszukują właśnie takiego zobowiązania i do swojej oferty wprowadził takie produkty finansowe, które pożyczkobiorca może rozłożyć na kwoty dogodne do spłaty. Szczególnie dogodnym zobowiązaniem jest pożyczka na 5 tysięcy podjętych na dwa lata – miesięczna rata będzie wtedy wynosiła jedynie 421 złotych. Taka pożyczka pozwala nam na kupno nowego telewizora, niewielki remont bądź sfinansowanie innych nagłych wydatków. I to wszystko bez wychodzenia z domu ­ w HomeKredyt umowa zawierana jest przez telefon bądź dostarczana przez kuriera ­ wystarczy ją tylko podpisać.

Trzy tysiące złotych na rok

Żona od lat dopomina się o nową pralkę, a córka marzy o znalezieniu pod choinką laptopa? Wszyscy chcielibyśmy spełnić pragnienia naszych bliskich, jednak stan naszego budżetu nie zawsze nam na to pozwala. Święta to magiczny czas, kiedy jednak warto „szarpnąć się” i zrobić komuś wymarzony prezent. Umożliwi nam to pożyczka w wysokości trzech tysięcy złotych podjęta na rok – miesięczna rata w takim wypadku będzie wynosić jedynie 465 złotych, co nie jest wygórowaną ceną za spełnione marzenie i widok uśmiechu ukochanej osoby.

Nawet 10 tysięcy na 3 lata

Musisz kupić samochód? Dom od lat wymaga remontu? Zależy Ci przede wszystkim na niskich ratach i długim okresie kredytowania? Aż 10 tysięcy złotych na 3 lata możesz otrzymać w HomeKredyt zaledwie w ciągu kilku godzin. HomeKredyt to jedna z niewielu instytucji pozabankowych, która oferuje pożyczki ratalne z tak długim okresem spłaty. Wysokość miesięcznej raty przy pożyczce w wysokości 10 tysięcy na 3 lata będzie wynosiła jedynie 633 zł, a formalności przy wypełnianiu wniosku ograniczone są do minimum ­ dzięki temu gotówkę na konto otrzymujesz niemal błyskawicznie.

Pożyczka 5 tysięcy