Certyfikat odpowiedzialnego pożyczkodawcy

HomeKredyt wyróżniony Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy

HomeKredyt uhonorowany został Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, jako firma przyjazna klientowi i dbająca o jego dobro. To ogromne wyróżnienie dla naszej marki stanowi zwieńczenie wysiłków włożonych w doskonalanie procesu udzielania pożyczek na jasnych, przejrzystych zasadach. To naszym zdaniem podstawa działalności wszystkich firm z branży pożyczkowej. Niestety, nie zapominajmy, że nie wszyscy tak działają, dlatego warto ufać certyfikowanym i rekomendowanym markom.

HomeKredyt odpowiedzialnym pożyczkodawcą

HomeKredyt powiększył grono odpowiedzialnych pożyczkodawców Loan Magazine, czyli firm wyróżnionych za wysoką jakość świadczonych usług, a także za odpowiedzialność oraz brak ukrytych opłat. Dla firmy oferującej pożyczki pozabankowe takie odznaczenie to szczególny powód do dumy, bowiem stoi za nim wielu zadowolonych klientów, a sam Certyfikat potwierdza, że HomeKredyt zasłużył na pokładane w nim zaufanie. Korzystając zatem z pożyczki ratalnej naszej marki możesz być pewien profesjonalnego podejścia do rozwiązania Twoich potrzeb kredytowych.

Co oznacza Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy

HomeKredyt został doceniony przez Loan Magazine i otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy. Oznacza to przede wszystkim, że nasza firma postępuje zgodnie z 7- punktowym kodeksem wyznaczającym kryteria, jakie powinien spełnić pożyczkodawca wobec swoich klientów. Jednym z wymagań, jakie brane są pod uwagę podczas oceny firmy pozabankowej jest uczciwość wobec klienta oraz informowanie go o prawach i obowiązkach przysługujących pożyczkobiorcy. HomeKredyt od dawna sukcesywnie praktykuje takie działania, zatem ogromnie cieszymy się z bycia docenionymi z tego względu – Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy to zaszczyt dla każdej firmy, której leży na sercu dobro jej klientów.

Pożyczka ratalna HomeKredyt

Marka homekredyt pl specjalizuje się w dostarczeniu gotowych rozwiązań w zakresie finansowania Twoich potrzeb kredytwych. Jeżeli chcesz zapoznać się z dokładnymi informacjami na temat naszej oferty wystarczy, że wypełnisz poniższe pola formularza kontaktowego a w ciągu najbliższej godziny nasz doradca skontaktuje się z Tobą aby przedstawić jak najlepszą i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę pożyczki. Oferujemy pożyczki ratalne w kwocie od 3000 do 10 000 tysięcy złotych rozłożonych nawet na 36 miesięcy.

homekredyt1-1024x768