Jak otrzymać pieniądze z pożyczki pozabankowej

Pożyczki pozabankowe często ratują nasz budżet w podbramkowych sytuacjach, kiedy nie mamy czasu wypełniać skomplikowanych procedur bankowych, aby otrzymać dodatkowe finansowanie. Przydatne są szczególnie dla tych osób, które mają już otwarty kredyt w banku, a zatem mogą liczyć się z odmową przy wnioskowaniu o kolejny zastrzyk gotówki.

W pośpiechu nie zapominaj o bezpieczeństwie

Nagłe wydatki zmuszają nas do wyboru tej oferty pożyczki pozabankowej, w przypadku której środki możemy otrzymać w jak najkrótszym czasie. W tym pośpiechu warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie i najpierw dokładnie zweryfikować opinie o danym pożyczkodawcy – jeśli firma polecana jest przez wielu klientów to najprawdopodobniej działa uczciwie i warto skorzystać z jej usług. Pewnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest HomeKredyt, czyli firma udzielająca pożyczek ratalnych, która cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród internautów.

Jeśli zależy nam na czasie to pożyczki pozabankowe

Zapewne większość Polaków doświadczyła sytuacji, kiedy nagłe wydatki zmusiły nas do sięgnięcia po dodatkowe finansowanie. Mogła to być niespodziewana awaria samochodu, zepsuta lodówka bądź cieknący kran, który wymaga wizyty hydraulika. Te niespodziewane wydarzenia łączy jedno – potrzeba posiadania sporej ilości gotówki „na już”.

Pożyczki ratalne cieszą się wielką popularnością na rynku finansowym, jednak zwykle wiążą się one z czasochłonną procedurą oraz długim oczekiwaniem na gotówkę. Wnioskowanie w banku wymaga nie tylko wizyty w placówce, lecz często także dostarczenia dodatkowych dokumentów, co zajmuje cenne minuty. Również wśród instytucji pozabankowych udzielenie zobowiązania ratalnego wymaga czasu, choć wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut, a jego akceptacja następuje zazwyczaj w ciągu godziny.

Czeka nas jeszcze wykonanie procedury związanej z przelewem opłaty weryfikacyjnej. Taka opłata to zwykle jeden grosz bądź złotówka przelana z naszego osobistego konta na konto pożyczkodawcy – jest to wymagany warunek do ukończenia procedury przyznania pożyczki. Niestety jeśli posiadamy konto w innym banku niż wybrana przez nas instytucja pozabankowa, będziemy zmuszeni do uciążliwego oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie. Wymaga to kilku sesji księgowań między bankami, co może przeciągnąć moment otrzymania środków nawet do następnego dnia.

Czek giro najszybszym rozwiązaniem?

HomeKredyt pozwala uniknąć nam konieczności robienia przelewu opłaty weryfikacyjnej oraz uciążliwego oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie. Dzięki unikatowej możliwości wypłaty pieniędzy na poczcie możemy sporo zaoszczędzić na czasie oraz odebrać pieniądze w wygodny dla nas sposób – wstępując po nie po drodze z pracy bądź bezpośrednio w drodze na zakupy. W przypadku wybrania opcji wypłaty środków za pośrednictwem czeku GIRO do umowy generowany jest dodatkowy dokument pozwalający na realizację czeku, z którym klient musi udać się do określonego przez siebie urzędu pocztowego. W przypadku wyboru takiej opcji, nie musimy już przelewać opłaty weryfikacyjnej, a pieniądze możemy podjąć w każdej dogodnej dla nas chwili. To wygodne rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić czas w chwili, kiedy jest on na wagę złota.

home kredyt pozyczka